Partneři

Hlavní partneři:
Banner

Děkujeme...

Najdete nás i na:

Home
Nejnovější události
Záchrana z mostní konstrukce PDF Tisk Email

Záchrana dvou osob v prostoru mostu.
Po převržení kánoe na jezu osoba doplavala na suchou část u paty mostního pilíře. Při pokusu o poskytnutí laické pomoci, došlo k uvíznutí další osoby v mostní konstrukci.

Celý článek...
 
Součinnostní cvičení PDF Tisk Email

Pátrání po pohřešovaných osobách na základě žádosti PČR. Přidělený prostor bývalé usedlosti Kajetánka s přilehlým parkem. Areál pozemku usedlosti byl ohraničen plotem. Po příjezdu jednotek na místo zásahu bylo VZ rozhodnuto o vyslání psovodů. Velitelem ZBK Praha bylo rozhodnuto o přednostním propátrání budovy usedlosti. Zde po krátké době byli nalezeny hned 3 osoby a následně ještě jedna.

Celý článek...
 
Sníh a led v Českých Velenicích PDF Tisk Email
Při stále stoupajících teplotách nad bod mrazu a současném množství sněhu, hrozí nové nebezpečí. Postupně odtávající převislý sníh ze střech ohrožuje svým pádem kolemjdoucí osoby. Leckde se jedná až o 1 m sněhu.
Celý článek...
 
Praktická nasazení jednotky 2001-2007 PDF Tisk Email

 Seznam zásahů v minulách letech. Vzhledem k neaktuálnosti jsou přeneseny do databáze nového webu jen některé články.

Celý článek...
 
Pátrání Záhořín PDF Tisk Email

Jednotka byla požádána o pomoc při pátrání po nezvěstné 33 leté Petře Č. v Záhoříně u Cvikova. Jednotka zasahovala v počtu 1+9 a byla nasazena na prohledávání přilehlých skalních oblastí, roklí, soutěsek, množství různých převisů, jeskyních prostor a podzemních komplexů chodeb.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 Další > Konec >>

Strana 15 z 16

Náhodný obrázek

(c)2009 Hasici-Rescue ; Powered by Joomla!