Partneři

Hlavní partneři:
Banner

Děkujeme...

Najdete nás i na:

Home
Nejnovější události
Pátrání Prokopské údolí PDF Tisk Email

Pátrání po pohřešované osobě v Praze Prokopském údolí - 2.12.2009.
Na základně pokračování vyšetřování a svědecké výpovědi byla jednotka požádána o průzkum specifických objektů v prokopském údolí. Jednotka propátrala opuštěné lomy, několik starých štol, ruiny strarých budov, propadlé sklepení a systém několika jeskyní.

Celý článek...
 
Pátrání Divoká Šárka PDF Tisk Email

Pátrání po pohřešované osobě v Praze Divoké Šárce - 26.11.2009.
Jednotka provedla pátrání po osobě Marek Schäferling (25 let). S využitím dostupné techniky a vybavení byly propátrany všechny sklaní oblasti (vstupní kaňon, Dívčí skok, Žabák, a další), štoly a několik jeskyní. Z databáze bylo taktéž prověřeno několik ruien a starých sklepení. Akce probíhala ve spolupráci se ZBK Praha a dalších psovodů, kteří prohledávalí zbylé plochy, louky, lesy a stráně. Za celý den nasazení pátracích týmů nebyla nalezena jediná indicie o výskytu pohřešované osoby.

Celý článek...
 
Výcvik na lezckém trenažéru Jakub PDF Tisk Email

Jeden z posledních pravidelných výcviků členů jednotky se odehrál na lezeckém trenažéru Jakub. Záchranáři si na složité konstrukci mohli vyzkoušet variabilní způsoby pohybu po technické stavbě a simulovat si všechna možná prostředí pro záchranu.

Celý článek...
 
Den pro zdraví PDF Tisk Email

SZŠ a VZŠ 5. května pořádala již tradiční Den pro zdraví. Po celé škole představilo několik organizací své preventivní či na zdraví zaměřené programy. Namátkou PČR, HZS, MP, ZZS, dodavatelé zdravotnických pomůcek a vybavení a další. Jednotilvé studijní obory této školy (záchranáři, sestry, dietní sestry, porodní asistentky, atd.) zde předvedly své dovednosti a aktivně zapojily příchozí nívštěvníky. Akce byla zaměřena především na žáky základních a středních škol.

Celý článek...
 
Záchrana na Alcazaru PDF Tisk Email

Že stokrát opakovaný postup nemusí být rutinou se jednotka přesvědčila jen pár chvil po ukončení výcvikového soustředění v prostorách lomu Alcazar.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 Další > Konec >>

Strana 12 z 16

Náhodný obrázek

(c)2009 Hasici-Rescue ; Powered by Joomla!