Partneři

Hlavní partneři:
Banner

Děkujeme...

Najdete nás i na:

Home
Nejnovější události
Cvičení na jeřábu PDF Tisk Email

Cvičení na jeřábu z příhradové konstrukce. Jednotka procvičovala pohyb a záchranu osob z méně stabilní konstrukce. Pohyb pomocí smyček, háků nebo po chráněných žebříkách. Záchrana v evakuačním postroji a záchrana v nosítkách.

Celý článek...
 
Traverz přes Lužnici PDF Tisk Email

V rámci teambuldingové akce pro pozvané zástupce prodejců Škoda Auto, a.s. z Ruska jsme připravili při jejich putování v okolí Tábora nejen po řece malou akci. Vystrojili jsme lanovku ze skalnatého břehu přes řeku Lužnici. Převýšení činilo cca 40 m a délka lanovky byla cca 80 m. V průběhu dne bylo postupně převezeno cca 30 osob. Jako zpestření měli vlasní odpojení s dopadem přímo do raftu (do vody).

 
Školení SDH Kunratice PDF Tisk Email

Školení SDH Kunratice pro práci ve výškách. Ke školení jsme využili lezecký trenažer Jakub v Hostivaři. Po několikadenní přípravě bylo na řadě finální školení a závěrěšné zkoušky. Na programu dne bylo kromě uzlů, kotvení, základního pohybu hasičů na laně, tak i nácvik jednotlivých záchraných technik. Následují den všichni členové úspěšně složili zkoušku.

Celý článek...
 
125 let SDH Zruč nad Sázavou PDF Tisk Email

Na sobotu 24.07.2010 jsme byli SDH Zruč nad Sázavou pozváni na oslavu výročí založení sboru. I přes nepřízeň počasí byly 125. oslavy pojaty velkolepě. Hlavní náplní byla soutěž mužských i ženských družstev v požárním sportu. Naše jednotka akci zpestřila vystrojením evakuační lanovky z panelového domu. Provedli jsme ukázku záchrany osob v nosítkách. Dále jsme "svezli" několik členů SDH, organizátorů a dalších lidí. Po celou dobu akce bylo k dispozici výtečné pohoštění pro všechny přítomné.

Celý článek...
 
Záchrana v lomu PDF Tisk Email

Nácvik záchraných technik v lomu a lezecké oblasti. Cvičení bylo zaměřeno především na situace související s horolezeckými aktivitami a pádem z výšky.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 9 z 16
24.10.2014
Nové fotografie a aktuality na našem fcb.

Náhodný obrázek

Ankety

Průzkum se provádí zpravidla v počtu:
 

Statistics

Počet zobrazení článků : 405255

Kdo je přihlášen?

Právě připojeni - hostů: 80 

Pro registrované(c)2009 Hasici-Rescue ; Powered by Joomla!