Partneři

Hlavní partneři:
Banner

Děkujeme...

Najdete nás i na:

Home
Nejnovější události
Cvičný zásah Ústí nad Labem PDF Tisk Email

Pátrání a záchrana v oblasti Ústí nad Labem. Vyjezd k nahlášeným mimořádným událostem v okolí Ústí nad Labem a v centru města. V rámci cvičení probíhala navigace na místo události, lokalizace v neznámém terénu, komplikace se značením ulic ve městě a nepřesné informace od volajícího.

Celý článek...
 
Sambar Steel 2011 PDF Tisk Email

Sambar Steel 2011, 4. ročník soutěže v průmyslovém lezení konaná 26. a 27.11.2011 v Kladně. Akce byla v částečně zrekonstruované hale, kde bylo instalováno mnoho nových prvků pro školení práce ve výškách včetně sociálního zázemí. Novinkou byla i změna soutěžních disciplín.

Celý článek...
 
Součinnostní cvičení Kras 2011 PDF Tisk Email

Součinnostní cvičení záchraných složek Kras 2011 konané ve dnech 23. - 25.9.2011 na Berounsku. Základna a štáb byly zřízeny již tradičně v kempu na Srbsku.

Celý článek...
 
Den pro zdraví PDF Tisk Email

Opětovně jsme se zúčastnili Dne pro zdraví pořádaný SZŠ a VZŠ 5. května. Po celé škole představilo několik organizací své preventivní či na zdraví zaměřené programy. Namátkou PČR, HZS, MP, ZZS, dodavatelé zdravotnických pomůcek a vybavení a další. Jednotilvé studijní obory této školy (záchranáři, sestry, dietní sestry, porodní asistentky, atd.) zde předvedly své dovednosti a aktivně zapojily příchozí nívštěvníky. Akce byla zaměřena především na žáky základních a středních škol.

Celý článek...
 
Cvičení Regula PDF Tisk Email

Opět vám přinášíme malé přiblížení našich pravidelných výcviků a školení. Tentokrát jde o zaměření na pátrání a záchrana osob v městském prostředí. Vyhledávání osob v komplexu budov, práce v suteréních prostorách, výtahových šachtách, kolektorech a střešních prostorách. Záchrana pracovníků z konstrukcí budovy.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 6 z 16

Náhodný obrázek

(c)2009 Hasici-Rescue ; Powered by Joomla!