Home
Speciální práce ve výškách - zasněžování Tisk Email

Zasněžení střechy domu v Praze Chodově pomocí sněžného děla.

Celý článek...
 
Součinnostní cvičení Kras 2011 Tisk Email

Součinnostní cvičení záchraných složek Kras 2011 konané ve dnech 23. - 25.9.2011 na Berounsku. Základna a štáb byly zřízeny již tradičně v kempu na Srbsku.

Celý článek...
 
Traverz přes Lužnici Tisk Email

V rámci teambuldingové akce pro pozvané zástupce prodejců Škoda Auto, a.s. z Ruska jsme připravili při jejich putování v okolí Tábora nejen po řece malou akci. Vystrojili jsme lanovku ze skalnatého břehu přes řeku Lužnici. Převýšení činilo cca 40 m a délka lanovky byla cca 80 m. V průběhu dne bylo postupně převezeno cca 30 osob. Jako zpestření měli vlasní odpojení s dopadem přímo do raftu (do vody).

 
Pátrání Záhořín Tisk Email

Jednotka byla požádána o pomoc při pátrání po nezvěstné 33 leté Petře Č. v Záhoříně u Cvikova. Jednotka zasahovala v počtu 1+9 a byla nasazena na prohledávání přilehlých skalních oblastí, roklí, soutěsek, množství různých převisů, jeskyních prostor a podzemních komplexů chodeb.

Celý článek...
 
Cvičení Regula Tisk Email

Opět vám přinášíme malé přiblížení našich pravidelných výcviků a školení. Tentokrát jde o zaměření na pátrání a záchrana osob v městském prostředí. Vyhledávání osob v komplexu budov, práce v suteréních prostorách, výtahových šachtách, kolektorech a střešních prostorách. Záchrana pracovníků z konstrukcí budovy.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 9 z 16
24.10.2014
Nové fotografie a aktuality na našem fcb.

Náhodný obrázek

(c)2009 Hasici-Rescue ; Powered by Joomla!