Home
Cvičný zásah Ústí nad Labem Tisk Email

Pátrání a záchrana v oblasti Ústí nad Labem. Vyjezd k nahlášeným mimořádným událostem v okolí Ústí nad Labem a v centru města. V rámci cvičení probíhala navigace na místo události, lokalizace v neznámém terénu, komplikace se značením ulic ve městě a nepřesné informace od volajícího.

Celý článek...
 
Záchrana na Alcazaru Tisk Email

Že stokrát opakovaný postup nemusí být rutinou se jednotka přesvědčila jen pár chvil po ukončení výcvikového soustředění v prostorách lomu Alcazar.

Celý článek...
 
Sambar Steel 2011 Tisk Email

Sambar Steel 2011, 4. ročník soutěže v průmyslovém lezení konaná 26. a 27.11.2011 v Kladně. Akce byla v částečně zrekonstruované hale, kde bylo instalováno mnoho nových prvků pro školení práce ve výškách včetně sociálního zázemí. Novinkou byla i změna soutěžních disciplín.

Celý článek...
 
Školení JSDH na Alkazaru Tisk Email

Ve spolupráci s hlavním pořadatelem SDH Praha - Kunratice proběhlo celodenní seznamovací školení - výcvik jednotek SDH z Prahy v lanových technikách. Cílem bylo přítomné jednotky seznámit s problematikou práce ve výškách a umožnit jim praktické vyzkoušení uvedené problematiky. Vše s ohledem, aby na závěr školení měli o mnoho více podkladů k rozhodnutí, zda-li je vhodné a potřebné se této problematice v jednotce detailněji věnovat.

Celý článek...
 
Sníh a led v Českých Velenicích Tisk Email
Při stále stoupajících teplotách nad bod mrazu a současném množství sněhu, hrozí nové nebezpečí. Postupně odtávající převislý sníh ze střech ohrožuje svým pádem kolemjdoucí osoby. Leckde se jedná až o 1 m sněhu.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 8 z 16
24.10.2014
Nové fotografie a aktuality na našem fcb.

Náhodný obrázek

(c)2009 Hasici-Rescue ; Powered by Joomla!