Partneři

Hlavní partneři:
Banner

Děkujeme...

Najdete nás i na:

Home
Nejnovější události
Záchrana z vysílače PDF Tisk Email

Záchrana osob z vysílače. Výstup po chráněných žebřících, pohyb po příhradové konstrukci. V rámci výcviku jsme provedli nácvik několika záchraných technik v rozličných situacích.

Celý článek...
 
Cvičení na jeřábu PDF Tisk Email

Cvičení na jeřábu z příhradové konstrukce. Jednotka procvičovala pohyb a záchranu osob z méně stabilní konstrukce. Pohyb pomocí smyček, háků nebo po chráněných žebříkách. Záchrana v evakuačním postroji a záchrana v nosítkách.

Celý článek...
 
125 let SDH Zruč nad Sázavou PDF Tisk Email

Na sobotu 24.07.2010 jsme byli SDH Zruč nad Sázavou pozváni na oslavu výročí založení sboru. I přes nepřízeň počasí byly 125. oslavy pojaty velkolepě. Hlavní náplní byla soutěž mužských i ženských družstev v požárním sportu. Naše jednotka akci zpestřila vystrojením evakuační lanovky z panelového domu. Provedli jsme ukázku záchrany osob v nosítkách. Dále jsme "svezli" několik členů SDH, organizátorů a dalších lidí. Po celou dobu akce bylo k dispozici výtečné pohoštění pro všechny přítomné.

Celý článek...
 
Traverz přes Lužnici PDF Tisk Email

V rámci teambuldingové akce pro pozvané zástupce prodejců Škoda Auto, a.s. z Ruska jsme připravili při jejich putování v okolí Tábora nejen po řece malou akci. Vystrojili jsme lanovku ze skalnatého břehu přes řeku Lužnici. Převýšení činilo cca 40 m a délka lanovky byla cca 80 m. V průběhu dne bylo postupně převezeno cca 30 osob. Jako zpestření měli vlasní odpojení s dopadem přímo do raftu (do vody).

 
Školení SDH Kunratice PDF Tisk Email

Školení SDH Kunratice pro práci ve výškách. Ke školení jsme využili lezecký trenažer Jakub v Hostivaři. Po několikadenní přípravě bylo na řadě finální školení a závěrěšné zkoušky. Na programu dne bylo kromě uzlů, kotvení, základního pohybu hasičů na laně, tak i nácvik jednotlivých záchraných technik. Následují den všichni členové úspěšně složili zkoušku.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 9 z 16

Náhodný obrázek

(c)2009 Hasici-Rescue ; Powered by Joomla!