Partneři

Hlavní partneři:
Banner

Děkujeme...

Najdete nás i na:

Home
Nejnovější události
Speciální práce ve výškách - zasněžování PDF Tisk Email

Zasněžení střechy domu v Praze Chodově pomocí sněžného děla.

Celý článek...
 
Součinnostní cvičení s HZS hl. m. Prahy PDF Tisk Email

Součinnostní cvičení jednotky H-R a lezeckého družstva HZS hl. m. Prahy stanice číslo 6 (Krč) směna A. Námětem cvičení byla záchrana osob z podzemního díla jak pomocí evakuačního postroje tak nosítek.

Celý článek...
 
Pátrání po Anně Janatkové PDF Tisk Email

Jednotka byla na žádost Policie ČR nasazena do pátrání po devítilleté Anně Janatkové v Praze Troji. Po dobu několika dnů jednotka vyjížděla na průzkumy podzemních prostor, zbytků sklepů po již neexistujících chatkách, kanalizačních sytémů a v neposlední řadě k velkému množství studní. Nalezené objekty byly plné odpadků, což ztěžovalo průzkum nebo byly částečně zasypané a zřícené.

Celý článek...
 
Opětovné nasazení PDF Tisk Email

Ve dnech 10. a 11.11.2010 jednotka opět na žádost Policie ČR pátrala po devítilleté Anně Janatkové v Praze. Tentokráte bylo nasazení jednotky dále severně po proudu řeky - oblast od Bohnic až po Drahaň.

Celý článek...
 
Metro Florenc B PDF Tisk Email

Součinnostní cvičení jednotek H-R a E.R.S. (Extreme Rescue Squad) v rámci kurzu ZZ-L v prostorách stanice metra Florenc B. Akce měla dvě části. Část A - záchrana z výtahové šachty a část B - záchrana ze stanice metra ventilační šachtou. Cvičení bylo zaměřeno nikoli na předpoklad zásahu v daném prostředí, ale na nácvik záchrany v neznámém technickém prostředí.

 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 8 z 16

Náhodný obrázek

(c)2009 Hasici-Rescue ; Powered by Joomla!