Home Cvičení
Cvičení
SHaZ 16 Tisk Email

Ve dnech 16. - 18.3.2012 jsme zúčastnili součinnostního cvičení hasičů a záchranářů, které tentokrát hostilo SDH Čimelice. Základna byla ve sportovní hale v Čimelicích. Akce byly zorganizovány v přilehlém okolí města ale i tradičně v Písku.

Celý článek...
 
Cvičný zásah Ústí nad Labem Tisk Email

Pátrání a záchrana v oblasti Ústí nad Labem. Vyjezd k nahlášeným mimořádným událostem v okolí Ústí nad Labem a v centru města. V rámci cvičení probíhala navigace na místo události, lokalizace v neznámém terénu, komplikace se značením ulic ve městě a nepřesné informace od volajícího.

Celý článek...
 
Sambar Steel 2011 Tisk Email

Sambar Steel 2011, 4. ročník soutěže v průmyslovém lezení konaná 26. a 27.11.2011 v Kladně. Akce byla v částečně zrekonstruované hale, kde bylo instalováno mnoho nových prvků pro školení práce ve výškách včetně sociálního zázemí. Novinkou byla i změna soutěžních disciplín.

Celý článek...
 
Součinnostní cvičení Kras 2011 Tisk Email

Součinnostní cvičení záchraných složek Kras 2011 konané ve dnech 23. - 25.9.2011 na Berounsku. Základna a štáb byly zřízeny již tradičně v kempu na Srbsku.

Celý článek...
 
Cvičení Regula Tisk Email

Opět vám přinášíme malé přiblížení našich pravidelných výcviků a školení. Tentokrát jde o zaměření na pátrání a záchrana osob v městském prostředí. Vyhledávání osob v komplexu budov, práce v suteréních prostorách, výtahových šachtách, kolektorech a střešních prostorách. Záchrana pracovníků z konstrukcí budovy.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další > Konec >>

Strana 3 z 7

Náhodný obrázek

(c)2009 Hasici-Rescue ; Powered by Joomla!