Home Zásahy Součinnostní cvičení s HZS hl. m. Prahy
Součinnostní cvičení s HZS hl. m. Prahy Tisk Email

Součinnostní cvičení jednotky H-R a lezeckého družstva HZS hl. m. Prahy stanice číslo 6 (Krč) směna A. Námětem cvičení byla záchrana osob z podzemního díla jak pomocí evakuačního postroje tak nosítek.

Po příjezdu na místo byl proveden průzkum. Postupně nalezeny 3 osoby. Po jejich vyšetření a ošetření bylo na základě jejich zdravotního stavu rozhodnuto o pořadí záchrany na povrch. Pro vytažení byla použita trojnožka nad vstupní šachtou. Při záchraně bylo postupně vyzkoušeno několik technik záchrany.

ZASAHOVALI:

H-R 1+4

HZS 1+5

Foto – (c) Jan Kostík HZS, (c) Martin Čapek H-R

článek pozary.cz

 
24.10.2014
Nové fotografie a aktuality na našem fcb.

Náhodný obrázek

(c)2009 Hasici-Rescue ; Powered by Joomla!