Home Zásahy Pátrání Divoká Šárka
Pátrání Divoká Šárka Tisk Email

Pátrání po pohřešované osobě v Praze Divoké Šárce - 26.11.2009.
Jednotka provedla pátrání po osobě Marek Schäferling (25 let). S využitím dostupné techniky a vybavení byly propátrany všechny sklaní oblasti (vstupní kaňon, Dívčí skok, Žabák, a další), štoly a několik jeskyní. Z databáze bylo taktéž prověřeno několik ruien a starých sklepení. Akce probíhala ve spolupráci se ZBK Praha a dalších psovodů, kteří prohledávalí zbylé plochy, louky, lesy a stráně. Za celý den nasazení pátracích týmů nebyla nalezena jediná indicie o výskytu pohřešované osoby.

Akce se zúčastnilo:
- více než 80 dobrovolníků
- ZBK Praha (7 psovodů)
- MP Praha (4 psovodi)
- HZS Praha (postupně 4 družstva v rojnici)
- H-R (1+9)

zprávy TN NOVA
Hledáme Marka

 

Náhodný obrázek

(c)2009 Hasici-Rescue ; Powered by Joomla!