Home Prevence a školení Den pro zdraví
Den pro zdraví Tisk Email

SZŠ a VZŠ 5. května pořádala již tradiční Den pro zdraví. Po celé škole představilo několik organizací své preventivní či na zdraví zaměřené programy. Namátkou PČR, HZS, MP, ZZS, dodavatelé zdravotnických pomůcek a vybavení a další. Jednotilvé studijní obory této školy (záchranáři, sestry, dietní sestry, porodní asistentky, atd.) zde předvedly své dovednosti a aktivně zapojily příchozí nívštěvníky. Akce byla zaměřena především na žáky základních a středních škol.

Na školní lezecké stěně jsme zajistili několi ukázek pohybu na laně, záchrany a transportu osob. Prováděli jsme odborný dohled nad studenty oboru zdravotnický záchranář, kteří předváději své dovednosti z lezeckého kurzu. Jako základní záchranný postup předvedli záchranu osoby v evakuačním postroji spolu se záchranářem směrem dolů.

nasazení: 1+3

 

Náhodný obrázek

(c)2009 Hasici-Rescue ; Powered by Joomla!