Home Prevence a školení Top-Armyshop.cz
Top-Armyshop.cz Tisk Email

V těchto dnech zahájila firma Safety Agency, s.r.o. a její e-obchod Top-Armyshop.cz spolupráci s jednotkou a s naším webem www.hasici-rescue.cz. To pochopitelně naší jednotce (a potažmo i webu www.hasici-rescue.cz), stejně jako všem jeho dalším aktivním členům přinese nejen jeho podporu a stálou agenturní slevu na jeho e-shopu, ale i další výhodné slevové akce na všelijaké zboží pro nás důležité – lana, taktické vesty, vybavení pro působení v terénu,…


A půjde taktéž jistě i o občasný sponzoring cenami do soutěží (naše preventivně výchovné akce s dětmi si o to přímo říkají…) a poskytování technického zázemí pro veškeré naše akce (asistence při přírodních katastrofách, podpora Policie ČR při hledání osob, vyprošťování lidí z extrémních situací, co nejlepší poskytnutí první pomoci, pomoc při evakuaci,…).

Nyní rozšiřujeme naše vybavení o taktické osobní lékárničky a převzali jsme i některé produkty za účelem testování.

Top-Armyshop.cz

Společnost Safety Agency, s.r.o poskytuje četné bezpečnostní služby již od roku 2010 po celé České republice a to se specializací na ochranu osob a majetku (a v roce 2011 navíc přidala i provozování e-obchodu Top-Armyshop.cz, u nějž pochopitelně nechybí ani kamenná prodejna v Semilech). I když se jedná primárně o firmu českou, zasílá i na Slovensko skrze web top-armyshop.sk.

Portfolio prodávaných produktů zde je velmi široké a jsou zde jak armádní originály (Armáda ČR, Slovenska, Bundeswehr, USA Army, Rusko, Švýcarsko, ...), tak i věci od moderních prestižních značek (namátkou: 101 INC®, 7.62 Design®, Adidas®, Adventure Menu®, ALP®, Alta® Industries, BLACKHAWK!®, Blizzard®, Böker®, Clawgear®, COP®, D3O®, UZI®, Victorinox®, VooDoo Tactical®, Wisport®, Zippo®, …).

Společnost dodává své zboží (výstroj, výzbroj, oblečení, taktické náležitosti, ...) i do mnoha ozbrojených útvarů po celé ČR a samozřejmě i bezpečnostních agentur, přičemž jde hlavně o: taktické vesty, kompasy, (nejen vojenské) nože, kraťasy, maskovací oblečení obecně, spací pytle, karimatky, mačety, nářadí, svítilny, rukavice, opasky, obuv, batohy, dalekohledy, hodinky a samozřejmě ještě nespočet dalšího.

Mezi www.hasici-rescue.cz a www.top-armyshop.cz aktuálně probíhá čilá spolupráce a podpora.

 

Náhodný obrázek

(c)2009 Hasici-Rescue ; Powered by Joomla!