Home Cvičení Cvičení Regula
Cvičení Regula Tisk Email

Opět vám přinášíme malé přiblížení našich pravidelných výcviků a školení. Tentokrát jde o zaměření na pátrání a záchrana osob v městském prostředí. Vyhledávání osob v komplexu budov, práce v suteréních prostorách, výtahových šachtách, kolektorech a střešních prostorách. Záchrana pracovníků z konstrukcí budovy.

V rámci výcvikového dne probíhalo několik záchraných akcí. Nejprve byl prohledán celý areál a nalezeny pohřešované osoby. Budovy mají několik výtahových šachet, podzemních chodeb, falešných stropů a příček a v neposlední řadě několik technologických prostor na střeše objektu. Následovalo několik modelových situací změřených na záchranu pomocí lanové techniky. Nejprve několik pracovníků z vnější konstrukce budovy, poté záchranu osob z výtahové šachty či střechy vodní nádrže na budově.


 

Náhodný obrázek

(c)2009 Hasici-Rescue ; Powered by Joomla!