Home Zásahy Pátrání po K.P. v Praze
Pátrání po K.P. v Praze Tisk Email

Jednotka byla na žádost Policie ČR nasazena do pátrání po osobě K.P. Po dobu dvou dnů jednotka zasahovala v lokalitách vytipovaných PČR s předpokladem možného výskytu pohřešované osoby.

Zasahující policisté z řad speciálních jednotek PČR pátráli v rozsáhlích lesích a v zástavbě. Jednotka H-R byla nasazena na průzkum sklaních útvarů v oblasti Točné a Břežanského údolí. Z důvodu nadměrného sesuvu erozní horniny při pátrání musela být pomocí PČR regulována silniční doprava. Hrozilo nebezpečí poškození projíždějícíh vozidel padajícím kamením. Dále pak byl prováděn průzkum a pátrání v několika podzemních tocích, šachtách a jímkách.

nasazení jednotky: 1+5
datum: 26.5. a 27.5.2011
lokalita: Praha - Točná, Modřany, Braník
nasazené složky: PČR, H-R

 

 

Náhodný obrázek

(c)2009 Hasici-Rescue ; Powered by Joomla!